Ślubowanie radnych

Jeszcze raz dziękuję za głosowanie na moją kandydaturę w wyborach samorządowych. Jestem wszystkim wyborcom wdzięczny i zobowiązany.

W piątek 28 listopada 2014 r. odbyło się wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego Rady Powiatu w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Łańcucie. Każdy radny złożył ślubowanie. Wybrano władze powiatu, zobacz http://www.powiat-lancut.com.pl/?news=1868 . Nowo powołani radni zostali rzuceni na głęboką wodę, trzeba było na tym samym posiedzeniu przegłosować kilka uchwał.

Przed nami kilkanaście spraw, które czekają na szybkie rozwiązanie. Radni są przedstawicielami poszczególnych społeczności lokalnych, dlatego liczę, że będę mógł wysłuchiwać głosu mieszkańców naszej gminy i powiatu. Pozwoli to na prezentowanie odpowiedniego stanowiska, prezentowanie oczekiwań mieszkańców. Kluczowe sprawy to oczywiście rozbudowa szpitala, autobusowy transport publiczny, struktura szkolnictwa ponadgimnazjalnego, przygotowanie nowych inwestycji drogowych na 2015 rok i kolejne lata , …… . kontakt: m66kurek@wp.pl

SONY DSC SONY DSC ślubowanie

zdjęcia, źródło: 
strona internetowa http://www.powiat-lancut.com.pl
 i portalu lancut.gada.pl

Dodaj komentarz