Wyniki wyborów samorządowych 2018

podziękowania

Drodzy mieszkańcy ziemi łańcuckiej. Drodzy mieszkańcy Gminy Białobrzegi i Gminy Żołynia. Dziękuję za oddane głosy na moją osobę i listę KW PiS. Starałem się być aktywnym radnym i obiecuję, że dalej z wielkim zaangażowaniem będę pracował na rzecz rozwoju Powiatu Łańcuckiego. Serdecznie dziękuję. Liczyłem na Wasze głosy. Oficjalnie- mam czwarty liczbowy rezultat w powiecie- 1235 głosów.(choć okręg nr 3 jest najmniejszy). Procentowo otrzymałem 19,58% głosów- drugi rezultat wśród wszystkich radnych, a pierwszy na liście KW PiS. Ten wynik – to jeszcze większa motywacja do pracy i służby w samorządzie.
Dziękuję moim wyborcom i wszystkim, którzy poszli na wybory.

Dziękuję tym, którzy tworzyli listę, paniom: Barbarze, Annie i Marii, panom: Maciejowi i Krzysztofowi. Dziękuję osobom, które pomagały w kampanii wyborczej. Dziękuję ludziom, którzy wspierali dobrym słowem. Dziękuję wszystkim bardzo serdecznie.

Gratuluję Pani Barbarze Brudniak, Panu Krzysztofowi Wawro i Panu Kamilowi Kilianowi, którzy weszli do rady z okręgu 3. Gratuluję wszystkim, którzy uzyskali mandat radnego Powiatu Łańcuckiego. Liczę na szeroką współpracę na rzecz wspólnego dobra.

Dodaj komentarz