Brązowy Krzyż Zasługi

4 kwietnia 2024 r. miało miejsce uroczyste podsumowanie VI kadencji Rady Powiatu Łańcuckiego (2018-2024). Była to doskonała okazja by podziękować Radnym  oraz Zarządowi Powiatu Łańcuckiego za pracę na rzecz lokalnej społeczności.

W trakcie spotkania uhonorowano, nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę Odznaczeniami Państwowymi, osoby zasłużone w pracy społecznej na rzecz społeczności lokalnej Powiatu Łańcuckiego. Aktu dekoracji dokonał wicewojewoda podkarpacki Pan Paweł Bartoszek.

Srebrny Krzyż Zasługi za zasługi w działalności społecznej i samorządowej otrzymali:

Jan Kilian Członek Zarządu Powiatu Łańcuckiego oraz Robert Kochman Sekretarz Powiatu Łańcuckiego.

Brązowy Krzyż Zasługi za zasługi w działalności społecznej i samorządowej otrzymali:

Halina Golec Członek Zarządu Powiatu Łańcuckiego oraz Marian Kurek Członek Zarządu Powiatu Łańcuckiego.

Dziękuję wszystkim osobom, z którymi pracowałem społecznie na rzecz dzieci i młodzieży, dziękuję nauczycielom, rodzicom, członkom i zawodnikom UKS Gimbrzeg, działaczom SZS i LZS, pracownikom GOSiR oraz wszystkim samorządowcom z rady powiatu trzech kadencji, rad gmin i miasta. Odznaczenie dostaje jedna osoba, ale jej sukces poprzedzony jest współpracą z bardzo wieloma osobami i instytucjami. Dziękuję wszystkim wyborcom, którzy postawili na moją kandydaturę. Razem stworzyliśmy WSPÓLNE DOBRO. Dziękuję i gwarantuję, że odznaczenie to nie koniec kariery, ale punkt wyjścia do dalszego działania na rzecz społeczności lokalnej i powiatowej.

https://www.powiatlancut.pl/aktualnosci/uroczyste-podsumowanie-vi-kadencji-rady-powiatu-lancuckiego,3405.html